Telefon 1: 0(242) 248 69 20

Telefon 2: 0(551) 986 68 88

bağlama

ESM Bağlama kursunda uzman öğretmenlerimizin sizin için hazırladığı özel ders programı ile yakın zamanda nota bilginizi geliştirebileceksiniz. ESM Bağlama kursu ile Türk halk müziğinde dikkat edip bilmeniz gereken tüm bilgileri öğreneceksiniz. Kısa bir sürede türkü notalarını öğreterek sizlerin istediğiniz türküyü okumanızı sağlayacaktır. Bağlama kursumuz hakkında en çok sorulan soruları aşağıda sizler için belirledik.

Butonların üstüne tıklayarak merak edilen sorulara erişebilirsiniz.

Aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kursa başlamadan önce yapmam gerekenler nelerdir ?

Bağlama kursuna başlamadan, öncelikle size uygun bir bağlamayı seçip almanız gerekmektedir. Bu konuda 20 yıllık tecrübeye sahip hocalarımız eşliğinde Ezgican mağazalarından size uygun bir bağlamayı bulabilirsiniz.

Solak ve ya Sağlak olmamız ne derece önemlidir ?

Sol elinizi ve ya sağ elinizi kullanmak tamamen sizin tercihinizdir. Hangi elinizi kullanırsanız kullanın bunun hem bizim açımızdan hemde sizin açınızdan hiç bir sıkıntısı bulunmamaktadır. Uzman öğretmenlerimiz sizlere tüm teknik bilgilerini size uygun bir şekilde anlatıcak en kısa sürede enstrüman çalmaya başlayacaksınız.

Kursa başlamam için yaş sınırı varmıdır ?

Öğrencinin parmak gelişimini tamamlaması açısından 7 yaşında başlamasını tavsiye ederiz. Bunun dışında maximum yaş limiti yoktur. İsteyen herkese kursumuzun kapısı açıktır.

Ne kadar zamanda öğrenirim?

Kursumuz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Azimli ve idealist kişilere kısa sürede uzman eğitmenlerimizin müfredatına uyarak sistemli ve disiplinli çalışmalar sonrasında öğretme garantisi vermekteyiz. Fakat sizlerinde takdir edeceği gibi öğrenme kısmı kursiyerin algı ve işitme kabiliyeti ile orantılı durumdur.

Öğretmenleriniz hakkında bilgi alabilirmiyim ?

Ezgican Sanat Merkezi bünyesinde branşında uzman ve güler yüzlü kişiler eğitim vermektedir. Eğitmenlerimiz hakkında bilgi almak, onlarla kahve eşliğinde sohbet etmek isterseniz sizleri dershanemize bekleriz.

Derslere hangi günler gelebilirim ?

Ezgican Sanat Merkezine istediğiniz zaman istediğiniz saat gelebilirsiniz pazar günleri dahil her gün hizmet vermekteyiz. Randevulu sistem ile okulunu ve işinizi aksatmadan tek telefon ile istediğiniz zaman gelebilirsiniz.

Dershanenize nasıl ulaşabilirim ?

Dershanemiz Antalya Güllük Caddesi Selekler Çarşısı tarafında bulunmaktadır. Pratik yol tarifi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim ?

Ödemelerinizi dershanemizden nakit para  ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tek çekimlerde fark alınmamaktadır.