Telefon 1: 0(242) 248 69 20

Telefon 2: 0(551) 986 68 88

Bas Gitar kursu

Bas gitar derslerimiz uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bas gitar nasıl tutulur, bas gitar ile diğer gitar arasındaki farkları vb.. aklınıza takılan bir çok soruyu ders hakkında bilmeniz gereken tüm teknik bilgilerini öğretmenlerimiz tarafında derslerimizde anlatılmaktadır. Ek bilgiler için  ayrıca  Blog Sayfamıza bakınız.. Özel birebir bas gitar kurslarımız ve grup dersleri olarak 2 farklı şekilde eğitiminizi alabilirsiniz. Bas gitar ve bas gitar kursu hakkında merak edilen soruların cevaplarını aşağıda sizler için belirledik.

Butonların üstüne tıklayarak merak edilen sorulara erişebilirsiniz.

Aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni başlıyorum ve bas gitarı nasıl tutmam gerekli ?

Bas gitara yeni başlayacak olanların mutlak suretle  oturarak başlamasını tavsiye ediyoruz. Çünkü oturduğumuz da vücudumuza ayaktaki gibi yük binmeyeceği için sol elimize daha esnek bir açı kazandırarak parmaklarımızın yapılacak olan etütlerde rahat hareket etmeleri gerekmektedir.

Bas gitar tabları nasıl okunur?

Tab dünya da herkesin kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır ve tabları nota bilgisi olmayan kişilerde kullanabilir. En alt çizgi gitarın en üst telini temsil eder bir tab örneği incelediğiniz zaman üstünde belirtilen sayıların vb.. bilmediğiniz tüm terimlerini kursumuzda öğrenmeniz mümkündür.

Pena ile parmakla çalmanın farkı nedir?

Bas gitarı parmakla veya penayla çalmanız, çaldığınız müziği türüne göre değişir. Parmakla veya penayla çaldığınız zaman aradaki tınısı ve tonu farklı olacaktır. Bu yüzden tercih meselesi size kalmıştır.

Ne kadar zamanda öğrenirim?

Kursumuz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.Azimli ve idealist kişilere, kısa sürede uzman eğitmenlerimizin müfredatına uyarak sistemli ve disiplinli çalışmalar sonrasında öğrenim garantisi vermekteyiz.Sizlerinde takdir edeceği gibi öğrenme kısmı kursiyerin algı ve işitme kabiliyeti ile orantılı durumdur.

Öğretmenleriniz hakkında bilgi alabilirmiyim ?

Ezgican Sanat Merkezi bünyesinde herkes iyi niyetli ve güler yüzlü kişilerden oluşur. Öğretmenlerimiz hakkında bilgi almak onlarla kahve eşliğinde sohbet etmek isterseniz sizleri dershanemize bekleriz.  :)

Derslere hangi günler gelebilirim ?

Ezgican Sanat Merkezine istediğiniz zaman istediğiniz saat gelebilirsiniz pazar günleri dahil her gün hizmet vermekteyiz. Randevulu sistem ile okulunuzu ve işinizi aksatmadan tek telefon ile istediğiniz zaman gelebilirsiniz.

Dershanenize nasıl ulaşabilirim ?

Dershanemiz Antalya Güllük Caddesi Selekler Çarşısı tarafında bulunmaktadır. Pratik yol tarifi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim ?

Ödemelerinizi dershanemizden nakit para ve ya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tek çekimlerde fark alınmamaktadır.