ESM Bas gitar derslerimiz

Uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bas gitar nasıl tutulur, bas gitar ile diğer gitar arasındaki farkları vb.. aklınıza takılan bir çok soruyu ders hakkında bilmeniz gereken tüm teknik bilgilerini öğretmenlerimiz tarafında derslerimizde anlatılmaktadır. Ek bilgiler için ayrıca Blog Sayfamıza bakınız.. Özel birebir bas gitar kurslarımız ve grup dersleri olarak 2 farklı şekilde eğitiminizi alabilirsiniz.

KURSA KATIL

Bas gitar ve bas gitar kursu hakkında
merak edilen soruların cevaplarını aşağıda sizler için belirledik.

1Yeni başlıyorum ve bas gitarı nasıl tutmam gerekli ?
Bas gitara yeni başlayacak olanların mutlak suretle oturarak başlamasını tavsiye ediyoruz. Çünkü oturduğumuz da vücudumuza ayaktaki gibi yük binmeyeceği için sol elimize daha esnek bir açı kazandırarak parmaklarımızın yapılacak olan etütlerde rahat hareket etmeleri gerekmektedir.
2Bas gitar tabları nasıl okunur?
Tab dünya da herkesin kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır ve tabları nota bilgisi olmayan kişilerde kullanabilir. En alt çizgi gitarın en üst telini temsil eder bir tab örneği incelediğiniz zaman üstünde belirtilen sayıların vb.. bilmediğiniz tüm terimlerini kursumuzda öğrenmeniz mümkündür
3Pena ile parmakla çalmanın farkı nedir?
Bas gitarı parmakla veya penayla çalmanız, çaldığınız müziği türüne göre değişir. Parmakla veya penayla çaldığınız zaman aradaki tınısı ve tonu farklı olacaktır. Bu yüzden tercih meselesi size kalmıştır.
4Ne kadar zamanda öğrenirim?
Kursumuz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.Azimli ve idealist kişilere, kısa sürede uzman eğitmenlerimizin müfredatına uyarak sistemli ve disiplinli çalışmalar sonrasında öğrenim garantisi vermekteyiz.Sizlerinde takdir edeceği gibi öğrenme kısmı kursiyerin algı ve işitme kabiliyeti ile orantılı durumdur.
5Öğretmenleriniz hakkında bilgi alabilirmiyim ?
Ezgican Sanat Merkezi bünyesinde herkes iyi niyetli ve güler yüzlü kişilerden oluşur. Öğretmenlerimiz hakkında bilgi almak onlarla kahve eşliğinde sohbet etmek isterseniz sizleri dershanemize bekleriz. :)
6Derslere hangi günler gelebilirim ?
Ezgican Sanat Merkezine istediğiniz zaman istediğiniz saat gelebilirsiniz pazar günleri dahil her gün hizmet vermekteyiz. Randevulu sistem ile okulunuzu ve işinizi aksatmadan tek telefon ile istediğiniz zaman gelebilirsiniz.
7Dershanenize nasıl ulaşabilirim ?
Dershanemiz Antalya Güllük Caddesi Selekler Çarşısı tarafında bulunmaktadır. Pratik yol tarifi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
8Ödemelerimi nasıl yapabilirim ?
Ödemelerinizi dershanemizden nakit para ve ya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tek çekimlerde fark alınmamaktadır.