ESM Bateri kursunda

Uzman eğitmenlerimiz yardımıyla kısa bir sürede bateri öğrenebileceksiniz. ESM farkıyla hem kaliteli bir hizmet hemde uygun fiyata özel ders alabilirsiniz ve ya grup derslerimize katılarak daha uygun fiyatlara derslerimizden yararlanabilirsiniz. Bateri eğtiminizi profesyonel öğretmenlerden mi almak istiyorsunuz o zaman kayıt yaptırmak için sizleri dershanemize bekliyoruz :)

KURSA KATIL

Bateri kursumuz hakkında
en çok sorulan soruları aşağıda sizler için belirledik

1Her isteyen bateri çalabilir mi ?
Hevesi olan herkes çalabilir ama genel olarak ritim kulağına sahip olmak gerekir, eğer kişinin ritim kulağı yok ise bu geliştirilebilir. Belli egzersiz ve müzikler ile kulak geliştirilebilir, bir müzikteki enstrümanları ayırt etmek gerekir eğer ayırt edebiliyorsanız kulağınızı geliştirmeye başlamışsınız demektir.
2Bateri çalmak için nota bilgisi gereklimidir?
Batari çalmak için başlangıçta nota bilgisi gerekmez, bazı ritimleri tutturabilmek için ritim çalışmaları yapmak gerekir. Fakat kaynakları kullanarak nota bilgisi öğrenilirse, bateri çalmak daha akademik ve eğelenceli olur.
3Bageti nasıl tutmam gerekir?
Yeni başlayanlar fransız timpani tekniği ile tutulması uygun olacaktır, daha sonralardan kendinize özel teknikler geliştirebilirsiniz.
4Ne kadar zamanda öğrenirim?
Kursumuz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Azimli ve idealist kişilere kısa sürede uzman eğitmenlerimizin müfredatına uyarak sistemli ve disiplinli çalışmalar sonrasında öğretme garantisi vermekteyiz. Fakat sizlerinde takdir edeceği gibi öğrenme kısmı kursiyerin algı ve işitme kabiliyeti ile orantılı durumdur.
5Öğretmenleriniz hakkında bilgi alabilirmiyim ?
Ezgican Sanat Merkezi bünyesinde herkes iyi niyetli ve güler yüzlü kişilerden oluşur. Öğretmenlerimiz hakkında bilgi almak onlarla kahve eşliğinde sohbet etmek isterseniz sizleri dershanemize bekleriz. :)
6Derslere hangi günler gelebilirim ?
Ezgican Sanat Merkezine istediğiniz zaman istediğiniz saat gelebilirsiniz pazar günleri dahil her gün hizmet vermekteyiz. Randevulu sistem ile okulunuzu ve işinizi aksatmadan tek telefon ile istediğiniz zaman gelebilirsiniz.
7Dershanenize nasıl ulaşabilirim ?
Dershanemiz Antalya Güllük Caddesi Selekler Çarşısı tarafında bulunmaktadır. Pratik yol tarifi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
8Ödemelerimi nasıl yapabilirim ?
Ödemelerinizi dershanemizden nakit para ve ya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tek çekimlerde fark alınmamaktadır.