Düğün Organizasyonu

Hayatınızdaki en özel ve en güzel kararı kutladığınız bu günde her şeyin özel olmasını istediğinizi biliyor ve bu titizlikle, sesten ışığa; süslemelerden yemeklere kadar en ince detaylarla gününüzün kusursuz olması için elimizden geleni yapıyoruz.Düğün organizasyonu konusunda oldukça geniş hizmet yelpazesine ve alanında uzman ve yaratıcı bir ekibe sahibiz. Bu çeşitlilikte nasıl bir düğün istediğinize karar vermeniz ve dileğinizi gerçekleştirmek için her aşamada yanınızdayız.

Size sunduğumuz düğün organizasyonları türleri aşağıdaki şekildedir.

Kır Düğünü

Geçtiğimiz yıllardan bu yana yoğun bir talep gören kır düğünü konsepti, yaşamlarını birleştirmek isteyen bireyler için doğal bir atmosfer vadediyor. Doğa temasını öne çıkaran ve yeşil ile uyumlu bir dekorasyonun yaratıldığı bu konseptle kendinizi ayrıcalıklı hissedin.

Bir kır düğünü organizasyonunda her detay, sizin yerinize tasarlanıyor. Başta mekan seçimi olmak üzere dekor, süsleme ve diğer detaylar için organizasyon seçeneğini kullanın.

Salaş bir konseptin açık hava ve müzikle buluştuğu keyifli saatler için işi sanatçı ruhlu profesyonellere bırakın.

Gemide Düğün

Bu özel günü şehrin kalabalığında uzakta, maviliklerin ortasında geçirmek isteyen çiftlerimiz için gemide düğün seçeneği, iki mavinin ortasında sevdiklerinizle unutulmaz bir anı yaşamanıza fırsat veriyor.

Yemekler, şamdanlar, müzik, ışık her detay deniz konseptine uygun tasarlanıyor. Yetenekli ekibimiz bu özel günde zevklerini tüm dekorasyona ilmek ilmek işlerken size sadece rüyanızı yaşamak kalıyor.

Dini Düğün

Birçok çiftimiz gibi siz de bu özel kutlamayı dini geleneklere uygun bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız organizasyon en doğru seçim olacaktır. Dilediğiniz mekanda, Semazen ve İlahi ekibiyle, ney dinletileriyle size özel gününüzü manevi bir atmosferde sunmayı temin ediyoruz.

Sünnet Düğünü

Sınırsız etkinlik ve eğlence çeşitliliğiyle, günü nasıl geçirmek istediğiniz tamamen size kalmış. Sünnet koltuğu, balon, palyaço kiralama, konfeti, sihirbaz, mehter takımı gibi hizmetlerden istediğinizi seçebilir, dilerseniz çeşitlendirebilirsiniz.

Düğün Organizasyonu Fiyatları

Müşterilerimize düğün organizasyonu paketleri sunmama sebebimiz ise her organizasyonun hedef kitle, müşterilerin istekleri ve düzenlenen mekana göre değişiklik gösterebilmesidir. Konsept kreatörlerimiz her duruma özgü farklı bir konsept ve tarz şeması planlar. Müşterilerle yapılan detaylı görüşmeler doğrultusunda istekler alınır, tecrübeli kreatörlerin tecrübe süzgecinden geçer ve güzel bir organizasyon oluşturulur. Fiyat konusunda satış ve pazarlama departmanımız müşterimizle iletişime geçer ve anlaşmaya varılır.

Mutabakat sağlandıktan sonra artık organizasyon tüm hızıyla düzenlenmeye başlar. Ezgican Sanat olarak sanatı organizasyonlarınıza başarılı bir şekilde uyarlamayı seviyor ve tecrübelerimizi organizasyonlarınıza aktarmak için çabalıyoruz! Düğün organizasyonu düzenlemek istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin.

BİLGİ TALEP FORMU