Profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getiren firmamız aracılığıyla enstrüman kiralama süreçlerini zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. İstediğiniz müzik aletini kolayca kiralayabilir, çeşitli organizasyonlarda kullanabilirsiniz. Alanında en iyisi olma yolunda ilerleyen firmamızdan alacağınız müzik aletlerini sahne veya stüdyoda da kullanabilirsiniz. Katalog, fotoğraf veya sinema-film tarzı tüm çekimlerde kullanıma uygun olan müzik aletlerini hızlı bir şekilde kiralayabilir, ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Geniş Yelpazeli Enstrüman Kiralama Hizmeti

Hali hazırda faaliyetlerini aralıksız sürdüren Ezgican Müzik olarak tamamen el yapımı enstrümanlarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Özel üretim ve yüksek kaliteli yapıya sahip enstrümanlar için kiralama taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Siparişlere göre işlemlere hemen başlanırken sizlere özel üretimlerimizde olabilmektedir. Kiralanan müzik aletlerinde olası kırılma ve hasar alma durumlarına karşı da firmamız benzersiz bir hizmet alanı sunmaktadır. Periyodik olarak tüm enstrüman kiralama için müzik aletlerin bakımları yapılırken son kontrollerde uzman kişiler tarafından gerçekleşir. Sizlere ulaşan müzik aletlerin hiçbir parçasında herhangi bir aksaklık olmayacağını garanti etmekteyiz. Hem ahşap hem de metal enstrümanların tamamında düzenli bir şekilde bakım-onarım durumları söz konusudur. Tahmin edilebileceği gibi özelliklerine göre farklı şekillerde bakım hizmetleri olmaktadır. Nefesli enstrümanlarda ilk olarak güderi ve mantar değişimi yapılır. Perde ve reglaj ayarı ile birlikte entonasyon ayarının yapılmasında herhangi bir problem çıkmamasını beraberinde getirir. Ekiplerimiz cila ve parlatma işlemlerini de periyodik olarak yaparak çok daha etkileyici bir görünümde kalmasını sağlar. Böylelikle sizler tarafından kiralanacak nefesli enstrümanlar hem işlevsel hem de estetik açıdan son derece yüksek kaliteyi gösterecektir.

Gitar Kiralama

Klasik tarzlı akustik gitarlarda da bakım ve onarımların önemi bilinmektedir. Burgu ve tel değişimi çok daha sık olurken eşik ayarları da yine ekiplerimizin kontrolünden geçer. Sap ve entonasyon ayarlarının yapılmasıyla birlikte genel tesviye süreçleri ve ardından parlatma işlemleri de aşamalar arasındadır. Eşikaltı, ekolayzer ve montajıyla ilgili durumlarda da yüksek standartlar vaat eden firmamızdan hemen sizlerde gitar kiralama isteğinde bulunabilirsiniz. Elektro ve Bas gitarlar özelinde de kiralama yapılabilecek müzik aletlerinin tamamı bakımlardan geçer, kontrolleri sonlandırılır. Tremolo kolu ve potans düğmeleri ile birlikte onarım gerektiren manyetik modifikasyonu da gerçekleştirilir. Manyetik değişimi ile birlikte estetik açıdan görünüme değer verenler için klavye ve perdelerin parlatılması yapılır. Son derece yüksek işlevsel yapıya sahip gitar kiralama sürecini başlatarak farklı organizasyonlarda kullanımlarını sağlayabiliriz. Gitarların tüm çeşitlerinde üstün hizmet anlayışına sahip firmamız alımlarında herhangi bir olumsuz durumun ortaya çıkmayacağını da şimdiden söylemek yanlış olmayacaktır. Aksi durumlarda ise firmamız iletişim kanalları üzerinden hemen durum bildirimi yapılabilir.

Farklı organizasyonların bir numaralı aranan müzik aleti olan çalgı kiralama süreçlerinde deneyimli ekiplerimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerine sahip olan firmamız güvenilir hizmet anlayışını hareket etmektedir. Gerekli görmeniz halinde başta telefon olmak üzere çeşitli sosyal medya uygulamalarından da teknik destek arayabilirsiniz. Böylelikle hiçbir sorun yaşamadan enstrümanları kullanabilir, olası problemleri çok daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Bununla birlikte çok daha kapsamlı kurulum gerektiren piyano kiralama süreçlerinde de firmamız belirleyici rol oynar. Hiçbir zahmete girmeden işleyişlere dair tüm bilgileri sizlere aktarmaktayız.

Yaylı Müzik Aletleri Kiralama

Başta Keman olmak üzere Viyola ve Kontrbas gibi yaylılar olarak bilinen müzik aletleri, çello kiralama özelinde de firmamız adından söz ettirmektedir. İstenilen boyutlarda ve her türlü organizasyona uyumlu yaylılar hazır durumdadır. Bakım anlamında da tel, burgu, eşik ve can direği değişimlerinin tamamı yapılmış haldedir. Fix yenileme durumlarına dair de onarımlar gerçekleşirken çatlak ve kırılma durumlarında da anında müdahale söz konusudur. Hali hazırda sizlere teslim edilecek keman kiralama ve diğer yaylıların hiçbirisinde herhangi bir bozukluk olmayacağını rahatlıkla garanti etmekteyiz. Tüm süreçlerde geçen ve teslim öncesinde çalışır durumda olduğu da test edilen yaylılardan arzu ettiklerinizi birden fazla olacak şekilde de seçebilirsiniz. Bu anlamda bir takım halinde de yaylılar grubu alınabilir, çeşitli etkinliklerde kullanılabilir.

Türk Müziği Çalgıları Kiralama

Bağlama ile birlikte Ud ve diğer Türk Müziği çalgıları bakımından da geniş yelpazeli olanaklarını bulundurmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Geleneksel olarak klasik müzik türünün dışında diğer popüler müzik türlerine de eşlik eden perküsyon kiralama, bateri davul kiralama isteğinde de bulunabilirsiniz. Çeşitli törenlerde, kına ve nişan merasimlerinde dahi tercih edilebilecek ses sistemi kiralama içinde firmamız sizlere en iyisini vaat etmektedir. Sorunsuz bir şekilde tel ve burgu değişimi yapılmış, sap ayarı hazır hale getirilmiş çalgıları kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda parlatma ve eşik ayarlarının yapılmış olduğu müzik aletlerinde en ufak bir eksiklik olmayacağını da belirtmekteyiz.

Organizasyonlarınızda Kaliteli Müzik Ziyafeti

Firma olarak sağladığımız düzeni bakımlarla birlikte tüm onarım süreçleri de çok daha iyi bir performansın alınmasını kaçınılmaz kılmaktadır. Enstrüman kiralama isteklerinizde tüm örnekleri görebilir, iletişim kurularak tavsiye alımları da yapabilirsiniz. Ayrıca birden fazla müzik aletinin bir arada kullanımıyla çok daha iyi bir performansın yakalanması da söz konusudur. Enstrümanlarımızda var olan koruyucu önlemlerle birlikte sizlere kısa sürede adrese teslim ettiğimiz kiralık müzik aletleriyle en iyi şekilde hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Son derece makul fiyat aralıklarında olan müzik aletleri kiralama işlemlerinde uygun ödeme koşullarıyla da sizlere memnuniyet vaat etmekteyiz.

BİLGİ TALEP FORMU