Sanat Merkezi

Sanat merkezimiz bünyesinde oluşturulan workshoplar; bireysel atölye çalışmaları, çalışma gruplarıyla her yaştan müziğe ilgi duyan, bir enstrüman çalma hayali kuran katılımcılarla enstrüman sanatçılarını bir araya getiriyor. Farklı etkinlik ve aktivitelerle önce müziği sevdirmeyi, müziğin ve ritmin bir parçası olmanızı sağlamak için sizlere rehberlik eden sanatçı kadromuz, yeni öğrenme deneyimleri sunuyor. Beklentileriniz doğrultusunda size özel hazırlanan planlamalarla izleyerek değil, uygulayarak öğrenebileceğiniz müzik ortamları oluşturuluyor.

Organizasyon Hizmetlerimiz

Yalnızca bir müzik atölyesi olmak yerine sanatın pek çok alanına hitap eden, sanatın birleştirici gücünün kültürel yaşamımıza katacağı zenginliğin bilincinde hizmet veren sanat merkezimiz, sanata dair tüm organizasyonlarda yanınızda. Konserlerden tanıtım toplantılarına, düğünlerden sahne ve ışık sistemlerine kadar, teknolojinin sunduğu tüm imkanların kullanılabildiği organizasyon projeleri profesyonel ekibimizle tasarlanarak uygulanıyor.

Üretim

Müzik aletleri üretim ve pazarlama departmanımız, kaliteli müziğin icrasında kaliteli enstrümanların müzik severlere ulaştırılması için görev alıyor. Luthierlerden oluşan üretim ekibimiz, el yapımı kişiye ve sanata özel enstrümanların üretimini gerçekleştirirken, enstrüman bakım ve onarım çalışmalarını da büyük bir titizlikle yürütüyorlar.

Toptan ve Perakende Satış

Üretimini ve ithalatını yaptığımız tüm enstrümanların toptan ve perakende satışını ve ihracatını gerçekleştiriyoruz. Kaliteli enstrümanları uygun ve toptan fiyatlarla bulabileceğiniz toptan ve perakende satış departmanımız, e-ticaret sitemiz aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize ulaşıyor.

E-Ticaret Bayilik Sistemi

E-Ticaret Bayilik Sistemi, bayilerimizin ekstra stok tutmalarına gerek kalmadan, tüm ürünlerimize toptan ve perakende fiyatlarla ulaşmasını sağlıyor. Tüm bayilerimizin stok ve depolama giderlerini sıfıra indiriyor, ürünlerimizin tüm teknolojik ortamlardan kolayca ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz.

Müzik Stüdyosu

Müziği hali hazırda icra eden profesyoneller için oluşturulan stüdyolarımız, yüksek kalitede dijital kayıtlar yapabilmenizin yolunu açıyor.

Workshop, Kurumsal Workshoplar

Sahne sanatları, tiyatro ve drama, kamera önü oyunculuk atölyeleri ile vizyonumuzu her geçen gün genişletirken, sanata dair ihtiyaç duyulan tüm workshopların bünyemize kazandırılması için gayret ediyoruz. Kurumlara ve firmalara özel hazırlanan kurumsal workshoplarla sektöre ve insan kaynaklarına hitap ediyoruz.

Ezgican Sanat Merkezi, güler yüzlü profesyonel ekibiyle, sanata hayat veren ve sanatın hayat bulduğu ortamların oluşturulmasında mevcut bilgi birikimi ile hizmetinizde. Katılımcılarımızı bir müşteri olarak değil, sanat ortamımızda bizimle aynı yolda yürüyen paydaşlarımız olarak görüyor, bu yolda birlikte yürüyor olmakla gurur duyuyoruz. Sanata ilgi duyuyor, sanatla iç içe olmak, sanat ortamımızın bir parçası olmak isteyen herkesin merkezimiz bünyesinde ilgi duyacağı bir bölüm mutlaka var. ESM bünyesinde verilen hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, sanat yolculuğumuzda bizimle birlikte çalışmak için iletişime geçebilirsiniz.