Üretim

Ezgican Müzik kendi alanında profesyonel olduğu müzik aletlerinin üretimini yapmaktadır. Müşterilerimize daha iyi bir hizmet ve ürün kalitesi sunmak için kendi ürünlerini üretmektedir...

DETAYLI BİLGİ


İthalat ve İhracat

Dünyaca tanınmış ürünlerin ithalat ve ihracatını yani dış ticaretini yapmakta olup, kaliteli markaları bünyesine eklemeyi başarmıştır.

DETAYLI BİLGİ


Toptan ve Parekende Dağıtım

Ezgican Müzik, geniş bir bayi kitlesine sahiptir. Toptan ve parekende dağıtım şekillerini kendi bünyesinde sunmaktadır. Gelişmi bayi sistemimizle, bayilerimize en uygun fiyat ve kaliteyi pazarlamaktadır.

DETAYLI BİLGİ


İnternet Üzerinden Bayilik Sistemi

Ezgican Müzik, gelişmiş e-ticaret uygulamalarına önem verir. Sadece normal yollardan değil, bayilerine özel internet hizmetide vermektedir.

DETAYLI BİLGİ


Eğitim

Ezgican Müzik Sadece mağazacılık konusunda değil eğitim konusunda da hizmet vermektedir. ESM Dershanesi Alanın da uzmanlaşan eğitim kadrosuyla birlikte hayallerinize yeni bir yön çizeceksiniz.

DETAYLI BİLGİ


Organizasyonlar

Konser, tanıtım, toplantı, seminer, açılış, düğün ve davet olmak üzere birçok alanda kaliteli ekipmanı, tecrübeli ve uzman kadrosuyla, profesyonel ses, ışık-truss, görüntü, sahne sistemleri kiralama, satış ve teknik prodüksiyon konularında hizmet vermektedir. Ses ve ışık sistemlerinde dünyadaki tüm yenilikleri yakından takip ederek, ekipmanlarını güncel teknolojiyle sürekli yenilemektedir. Ezgican Müzik & Sanat; konser, toplantı, seminer, konferans, miting, tiyatro, defile, parti vb. organizasyonlarda eğitimli ve tecrübeli personeli ile yaptığı işleri titiz bir şekilde sonuçlandırmaktadır..

DETAYLI BİLGİ