ÜRETİM

Ezgican Müzik kendi alanında profesyonel olduğu müzik aletlerinin üretimini yapmaktadır. Müşterilerimize daha iyi bir hizmet ve ürün kalitesi sunmak için kendi ürünlerini üretmektedir…

TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ

Ezgican Müzik, geniş bir bayi kitlesine sahiptir. Toptan ve parekende dağıtım şekillerini kendi bünyesinde sunmaktadır. Gelişmiş bayi sistemimizle, bayilerimize en uygun fiyat ve kaliteyi pazarlamaktadır.

MÜZİK STÜDYOSU

Müziğe dair ne varsa ölümsüzleştirebilmenizi sağlayan profesyonel müzik stüdyosu hizmetleri sunan sanat merkezimiz, bünyesindeki ileri teknoloji ile dünya standartlarında yüksek kalitede ekipmanlara ve deneyimli bir kadroya sahiptir.

SANAT MERKEZİ

Ezgican Müzik Sadece mağazacılık konusunda değil sanat merkezi konusunda da hizmet vermektedir. Ezgican Sanat Merkezi alanın da uzmanlaşan kadrosuyla birlikte hayallerinize yeni bir yön çizeceksiniz.

KURUMSAL WORKSHOP

E-TİCARET BAYİLİK SİSTEMİ

Ezgican Müzik, gelişmiş e-ticaret uygulamalarına önem verir. Sadece normal yollardan değil, bayilerine özel internet hizmetide vermektedir.

İTHALAT VE İHRACAT

Dünyaca tanınmış ürünlerin ithalat ve ihracatını yani dış ticaretini yapmakta olup, kaliteli markaları bünyesine eklemeyi başarmıştır.

ORGANİZASYONLAR

Konser, tanıtım, toplantı, seminer, açılış, düğün ve davet olmak üzere birçok alanda kaliteli ekipmanı, tecrübeli ve uzman kadrosuyla, profesyonel ses, ışık-truss, görüntü, sahne sistemleri kiralama, satış ve teknik prodüksiyon konularında hizmet vermektedir. Ses ve ışık sistemlerinde dünyadaki tüm yenilikleri yakından takip ederek, ekipmanlarını güncel teknolojiyle sürekli yenilemektedir. Ezgican Müzik & Sanat; konser, toplantı, seminer, konferans, miting, tiyatro, defile, parti vb. organizasyonlarda eğitimli ve tecrübeli personeli ile yaptığı işleri titiz bir şekilde sonuçlandırmaktadır..