İnsanlar artık düğün için kapalı düğün salonları ve otel lokallerinden sıkılmış ve yeni arayışlara girmiş durumdadır. Klasik düğün anlayışına en uygun alternatif olarak kır düğünü organizasyonu zihinlerde yer etmiştir.

Şehrin günlük karmaşasından uzak ve sakin, tertemiz havası olan rahatlatıcı atmosfere sahip kır düğünü mekanları şirketimiz tarafından belirlenerek sizler için güzel organizasyonlar hazırlanmaktadır. Dilediğiniz şekilde organizasyonu belirleyebilir, zihninizde oluşturduğunuz taslağı deneyimli çalışma arkadaşlarımıza sunabilir ve sonuç olarak güzel kır düğünü mekanları bulabilirsiniz.

Yemekli Kır Düğünü

Kır düğünlerinde tercihen yemekli organizasyonlar düzenlenmektedir. Davetlilerle birlikte güzel bir tabiat atmosferinde yenilen yemek unutulmayacak güzel bir hatıra olarak zihinlerde yer edecektir.

Tecrübeli organizatörlerimiz tarafından hazırlanan kaliteli yemek takımları, şamdanlar ve mumlar eşliğinde düzenlenen kır düğünü organizasyonu fiyatları organizasyonun büyüklüğüne ve kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Kır düğünü mekanları konusunda çeşitli seçenekler sunmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz onlarca mekandan biri müşterilerimiz tarafından seçilir, şirket olarak organizasyonu tepeden tırnağa yönetir her türlü operasyonu kendimiz düzenleriz. Düğün sahiplerine ise yalnızca misafirlerini karşılayıp güzel bir akşam geçirmek kalır.

Kır düğünü organizasyonu

Antalya kır düğünü mekanları fiyatları oldukça değişkendir. Antalya oldukça büyük bir şehirdir ve birçok mekan seçeneği bulunmaktadır. Bundan dolayı seçilecek mekan fiyatın ne kadar olacağında büyük bir etkiye sahiptir. Şirketimizin merkezinin Antalya’da bulunması hasebiyle Antalya içi organizasyonlarda daha geniş ve verimli çalışmalar sunmaktayız. Tüm bunların yanında eğer farklı bir şehirde organizasyon düzenlememiz istenirse yine bunu yapabilecek organizasyon gücümüz bulunmaktadır ve istenen her şehirde kır düğünü organizasyonu düzenleyebilmekteyiz.

Tercihen üstü kapanabilen kır düğünü mekanları seçmekte ve olası bir yağmur, kuvvetli fırtına durumunda misafirlerin ıslanmasını ve zarar görmesini önlemeye çalışmaktayız. Kır düğünü organizasyonu yapılmadan önce hava durumu iyice kontrol edilir ve müşterilerimize uygun tarih önerileri yapılır.

Kır düğünü yemekleri için ise oldukça tecrübeli yemek firmalarıyla sizlerin yerine anlaşma yapıyor, oldukça kaliteli ve lezzetli yemekleri sizler için organizasyonunuzda sunuyoruz. Yemek seçimi yine müşterimizle birlikte karar verilerek yapılıyor ve seçilecek menünün de fiyatı yine organizasyonun genel fiyatı içerisine dahil ediliyor.

İnsanlar artık düğün için kapalı düğün salonları ve otel lokallerinden sıkılmış ve yeni arayışlara girmiş durumdadır. Klasik düğün anlayışına en uygun alternatif olarak kır düğünü organizasyonu zihinlerde yer etmiştir. Şehrin günlük karmaşasından uzak ve sakin, tertemiz havası olan rahatlatıcı atmosfere sahip kır düğünü mekanları şirketimiz tarafından belirlenerek sizler için güzel organizasyonlar hazırlanmaktadır. Dilediğiniz şekilde organizasyonu […]