Ezgican Sanat Merkezi, konser, sergi, seminer, konferans, lansman, düğün, davet ve festival gibi çeşitli etkinlikler için ihtiyaç duyulan aktivitelerin tam zamanında gerçekleştirilebilmesi için organizasyon hizmetlerini teknolojik altyapısı ve profesyonellerden oluşan ekibi ile sunuyor.

 

Organizasyonlar, kısıtlı zaman içinde gerçekleştirilen, tekrarı mümkün olmayan aktivitelerden oluşur. Bu nedenle organizasyon hizmetleri zamanla yarışılan bir sektör. Doğru organizasyonlar için deneyimli bir ekibin varlığının yanı sıra teknik altyapıya da ihtiyaç var. Organizasyon hizmetlerinde, deneyimli kadromuz, yenilikçi teknolojik altyapımızla verdiğimiz hizmetlerde sürprizlere yer yok.

Tüm Organizasyonlar Projelendirilir

Ekibimiz, yürütülmesi gereken tüm organizasyonlar için detaylı projelendirmeler yapar. Kurumsal ve özel organizasyon hizmetlerimiz, organizasyon destek hizmetlerimiz, hiçbir detayın atlanmadığı, yürütülen çalışmanın tam zamanında ve beklentilerin üzerinde bir organizasyona dönüşmesi için gerekli tüm bileşenler profesyonel ekibimizin, müşteri memnuniyetine dayalı iş disiplini ile gerçekleştiriliyor.

Kurumsal Organizasyon Hizmetlerimiz

Açılış ve Tanıtım Davetleri

İşletmeler, firmalar, kuruluşlar ve örgütlerin iş dünyasına adım atmaları ya da yeni bir ürünü piyasa ile buluşturdukları açılış etkinliklerini planlıyor, donanımlı uzman kadromuzla tüm süreci takip ederek, kurumsal açılış davetlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bayi Toplantı Organizasyonları

İş dünyasındaki paydaşlarınız olan bayilerinizle olan ilişkilerinizi güçlendirmek, firma-bayi iletişimini güçlendirmeyi amaçlayan bayi toplantılarınız ekibimiz tarafından planlanarak, uygulamaya konur. Toplantılar süresince tüm iletişim ve ulaşımı sağlayan Ezgican Sanat Merkezi, etkinlik hizmetlerini hatasız bir biçimde gerçekleştirerek kurum kimliğinize değer katmayı hedefler.

Ürün Lansmanları

Firmamız, yeni ürün ve hizmetiniz için yapacağınız lansmanlarda başarılı bir etkinlik planlaması sunar. Lansman etkinlikleri kapsamında mekan seçimi, düzenlenmesi, teknik donanım, konsept ve tasarımlar ile aktivite programları planlanarak yürütülür.

Motivasyon Toplantı Organizasyonları

Ezgican Sanat Merkezi, bünyesinde yürütülen kurumsal workshop çalışmaları, firmanız insan kaynakları için yenilikçi bir iletişim ve etkileşim formatı sunuyor. Organizasyonlar, tüm eğitim ve motivasyon toplantılarınız için gereken detayların planlandığı, yürütüldüğü, firmanıza ve çalışanlarınıza değer katacak aktivitelere dönüşüyor.

Seminerler ve Eğitim Toplantıları

Firmanızın, kendi çalışanları ya da paydaşlarıyla birlikte gerçekleştirecekleri seminer toplantılarınız için gereken tüm iletişim ve ulaşım ihtiyaçları profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Deneyimli kadromuzun yıllardır üstlendiği ve başarıyla yürüttüğü organizasyon hizmetlerimizle tanışmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Bireysel Organizasyonlar

Düğün ve Özel Davet Organizasyonları

Evliliğe ilk adımın atıldığı en mutlu gününüz düğününüzün, sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Tüm düğün organizasyonu uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle projelendirilerek hayata geçirilir. Özel davet ve bireysel organizasyonlarınız için farklı temalar ve farklı fikirlerle, unutulmaz anılara dönüşecek projelendirmeler gerçekleştiriyoruz.

Organizasyon Destek Hizmetleri

Ses Sistemi

Organizasyonların başarısı için iletişim, iletişimin istenen düzeyde sağlanabilmesi ise iyi bir ses sistemine ihtiyaç var. Organizasyonun yürütüleceği alanının özellikleri ve sistemin gereklilikleri doğrultusunda en doğru teknik ekipmanları, tedarik ve kurulumu için anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Ses sistemlerinin kullanıldığı tüm organizasyonlar için yenilikçi teknolojiler sunan ESM, ihtiyacınıza en uygun çözümleri en ekonomik fiyatlarla ulaşabilmeniz için yanınızda.

Görüntü Sistemleri

Organizasyonlarınızda yayımlanacak, sunulacak görüntülerin kalitesi ve doğru sistem seçimi büyük önem taşıyor. İhtiyaç duyulan görüntü sistemleri için dev ekranlardan projeksiyonlara, sahne görüntüleme sistemlerinden lazer ışıklara kadar açık ve kapalı alan görüntüleme sistemleri için uzaman ekibimiz, kaliteli hizmet veriyor.

Işık Sistemleri

Konser, davet, açılış, miting gibi tüm etkinliklerinizde ambiyansı oluşturacak, tüm mekanın enerjisine büyük etkisi olacak ışıklandırma ihtiyaçlarınız için, ekipman tedariğinden, ışık sistemleri kurulum aşamasına kadar tüm süreç boyunca profesyonel çözüm sunuyoruz.