İnsanlığın var olduğu günden bu yana duygularını ifade etme aracı olarak kullandığı müzik, onu oluşturan enstrümanlarla hayat buluyor. Farklı tınıların oluşmasını sağlayan enstrümanlar, müziği icra edenler için vazgeçilmez bir araç. Ezgican Müzik, imalatını gerçekleştirdiği, ithalatını yaptığı müzik aletlerinin toptan satışını yapıyor. Yurt içinde ve yurt dışındaki bayi ağını her geçen gün artıran Ezgican Müzik, toptan müzik aletleri arayışında olan firmalar için kaliteyi ekonomik fiyatlarla buluşturuyor.

TOPTAN MÜZİK ALETLERİ

Toptan müzik aletleri, müzik enstrümanları, aksesuarlar ve enstrüman parçalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kataloğumuzda yer alan müzik aletleri, yerli ve yabancı sazlar başta olmak üzere, bu sazlara ait aksesuarların ve enstrüman parçalarının toptan satışını içeriyor. Geniş bayi ağımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ürün seçeneklerini her geçen gün artıran Ezgican Müzik, toptan müzik aletleri tedariği konusunda güvenilir ve yenilikçi bir anlayışa ev sahipliği yapıyor.

Yerli Sazlar

Türk Müziği’ne hayat veren tüm sazlar ve saz ekipmanlarına çok özel toptan fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Batı Sazları

Batı Müziğinin sesi olan tüm enstrümanlar için toptan çözümler Ezgican Müzik’te

  • Toptan Gitar Satışı
  • Toptan Gitar Teli Satış, Toptan Gitar Kılıfları ve Aksesuarları
  • Toptan Akustik GitarBas Gitar, Elektro Gitar Satışları ve Elektronik Bileşenler
  • Toptan Klarnet, Toptan Keman Satışları, Toptan Davul Toptan Bateri
  • Toptan Melodika Satışı
  • Batı sazlarına ait enstrüman parçaları ve aksesuarlarında toptan satışlar

Müzik Bileşenleri

  • Stüdyo Ekipmanları Toptan Satışı
  • Ses ve Işık Sistemleri, Ses ve Işık sistemlerine ait aksesuarlar ve elektronik parçaların toptan satışını yapıyoruz.

Stüdyo kurulumunda gerekli destek ve stüdyo bileşenleri için mutlaka bizden fiyat alınız. Toptan satışlarımızın fiyat avantajlarını kaçırmayın.

Enstrüman Bileşenleri

Yerli ve batı sazları için tüm aksesuarlar ve entrümanlarla birlikte kullanılan tüm bileşenleri toptan olarak satışını yapıyoruz. Enstrüman sehpalarından çanta kılıflara kadar pek çok çeşitte kaliteyi ekonomik fiyatlarla bulabilmeniz mümkün.

Bayi Ağımıza Katılın

Türkiye’nin hemen tüm illerinde bulunan bayi ağımıza katılarak, ihtiyacınız olan toptan müzik aletlerinin tedariğini sağlayabilirsiniz. Müzik evi kurmak mı istiyorsunuz? Bol çeşit ve ihtiyaç duyulan tüm aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Bayi ağımıza dahil olarak, firmamızın bayilerimiz için sunduğu çok özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Müzik atölyeleri, eğitim kurumları, kurslar ve müzik aletleri satışı gerçekleştirmek isteyenlerin aradığı tüm ürünlere ekonomik toptan müzik aletleri fiyatları ile ulaşabilmeniz mümkün.

Müzik Aletleri İhaleleri

Firma ve kurumların müzik aletleri satın alımlarında yaptıkları ihalelere, bayimiz olarak katılabilir, bayilik avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kesintisiz Müşteri Desteği

Müşterilerimize sunduğumuz kesintisiz destek hizmetimizle, tedarik konusunda yaşanabilecek tüm sorunların önüne geçiyoruz. Bayilerimizin aynı zamanda bizim ve ürünlerimizin birer temsilcisi olduğunun bilincinde hizmet veren Ezgican Müzik, kaliteli ürünlerin son kullanıcıya ulaşmasındaki çabasını sürdürüyor. Bu amaçla, üretimini yaptığımız enstrümanlar ve ithalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerde, fiyat performans kıyaslamasını yapıyor, kaliteli ürünlerin bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla toptan olarak erişebilmenizin yolunu açıyoruz.

Bayimiz olarak, müşterilerimize özel sunulan tüm ayrıcalıklardan faydalanmak için bize ulaşmanız yeterli. Güvenilir hizmet ve kaliteli toptan müzik aletleri için sizleri de her geçen gün artan bayi ağımızın bir parçası olarak görmek istiyoruz.

Detaylı bilgi almak için +90542 248 69 20 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Toptan listelerimize erişmek isteyen kurumların  (müzik mağazaları) kayıt formunu bir kereliğe mahsus eksiksiz biçimde doldurmaları ve tarafımıza göndermeleri gerekmektedir. Sonuçlar tarafımızca değerlendirilip sırayla işleme alınacaktır.

TÜRKİYENİN HER BÖLGESİNE TOPTAN MÜZİK ALETİ SATIŞI

01 Adana 15 Burdur 29 Gümüşhane 43 Kütahya 57 Sinop 71 Kırıkkale
02 Adıyaman 16 Bursa 30 Hakkari 44 Malatya 58 Sivas 72 Batman
03 Afyon 17 Çanakkale 31 Hatay 45 Manisa 59 Tekirdağ 73 Şırnak
04 Ağrı 18 Çankırı 32 Isparta 46 Kahramanmaraş 60 Tokat 74 Bartın
05 Amasya 19 Çorum 33 İçel 47 Mardin 61 Trabzon 75 Ardahan
06 Ankara 20 Denizli 34 İstanbul 48 Muğla 62 Tunceli 76 Iğdır
07 Antalya 21 Diyarbakır 35 İzmir 49 Muş 63 Şanlıurfa 77 Yalova
08 Artvin 22 Edirne 36 Kars 50 Nevşehir 64 Uşak 78 Karabük
09 Aydın 23 Elazığ 37 Kastamonu 51 Niğde 65 Van 79 Kilis
10 Balıkesir 24 Erzincan 38 Kayseri 52 Ordu 66 Yozgat 80 Osmaniye
11 Bilecik 25 Erzurum 39 Kırklareli 53 Rize 67 Zonguldak 81 Düzce
12 Bingöl 26 Eskişehir 40 Kırşehir 54 Sakarya 68 Aksaray
13 Bitlis 27 Gaziantep 41 Kocaeli 55 Samsun 69 Bayburt
14 Bolu 28 Giresun 42 Konya 56 Siirt 70 Karaman

BİLGİ TALEP FORMU