fbpx

İslami Düğün Organizasyonu

Düğününüzü İslami hassasiyetlere uygun olarak yapmak istiyorsanız sizin için gayet güzel ve göz doldurucu islami düğün organizasyonu çözümlerimiz var!

Düğün organizasyonunuzda sizlere özel çalmak istediğiniz repertuarı belirleyip bunu çeşitli İslami aletlerle davetlilerinize sergiliyoruz. İstediğiniz her parçayı uygun enstrüman ile çalıp unutulmaz bir düğün gecesi yaşamanızı sağlıyoruz.

Dilediğiniz taktirde İslami düğün organizasyonunuza sema gösterisi ekleyebiliriz. Yüzyıllar öncesinden gelen ve Mevlevilik ile özdeşleşen İslami bir ritüel olması hasebiyle İslami düğünlerde sıkça kullanılan sema gösterisi, düğününüze görsel bir şölenin yanı sıra arka fonda bulunan İslami düğün ilahileri ile de bir işitsel şölen yaşatacak.

İslami Düğün İlahileri

İslami müzik kültürü ile özdeşleşen tef çalgı aletini, vurmalı müzik aleti olarak kullanacak seçtiğiniz eserleri tef ile icra edebilecek deneyimli sanatçılarla çalışıyoruz. Tef sesinin tınısı ve coşku verici hissi ile davetlilerinizin bundan büyük bir keyif duymaması mümkün değil.

islami Düğün Organizasyonu

Bir İslami düğün organizasyonunda üflemeli çalgı olarak da herkesin aklına gelebileceği gibi ney kullanılacaktır. İşinde uzman neyzenlerimiz sayesinde sizlere muhteşem bir ney ziyafeti sunulacak, ney dinletisi kimi zaman tek başına, kimi zaman diğer enstrümanlarla bir bütün halinde icra edilecek ve ortamda manevi bir esinti yaratmaya yetecektir.
İslami düğün organizasyonu fiyatları konusunda net bir bilgi vermek, paket bir program hazırlayıp bunu fiyatlandırmak yerine; seçilecek mekân, davet edilecek kitle ve davetli sayısı gibi değişkenler göz önüne alınarak iyi bir fiyatlandırma yapılması hem Ezgican Sanat için hem de alıcılar için daha faydalı olacaktır.

Antalya İslami Düğün Organizasyonu

Araştırma yapan çiftlerin muhakkak bu organizasyonları hangi şehirlerde yaptığımızı merak etmeleri doğaldır. Antalya islami düğün organizasyonlarının yanı sıra tüm Türkiye’de organizasyon düzenleyebilir, sizleri ve davetlilerinizi güzel bir geceye kavuşturmak için canla başla çalışabiliriz. Şirket merkezimiz Antalya’dadır ve bu nedenle Antalya’daki organizasyonlara çok daha hızlı ve kaliteli çözümler sunma imkanımız vardır.

İslami Düğün Fikirleri

İslami düğünler ile ilgili insanların kafasındaki profil az çok bellidir ve çalınacak repertuarlar, enstrümanlar insanların zihninde oturmuştur. Fakat İslami Düğün fikirleri denince sadece programın akışı değil; organizasyonda kullanılacak kumaşlar, sandalyeler, şamdanlar ve mumlar da akıllara gelmektedir. Bunların da renk uyumları en iyi şekilde kreatörlerimiz tarafından sizlerle meşveret ederek belirlenir ve uygulanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir