ESM Kanun derslerinde

Dershanemiz Antalya'nın en başarılı kanun öğretmenleriyle birlikte sizlere hizmet vermektedir.. Özel kanun dersi veya grup dersleri olarak 2 farklı şekilde eğitim alabilirsiniz. Antalya da Kanun kurslarının sayısı ve yeterliliği oldukça az sayılmaktadır. Ezgican Sanat Merkezi olarak sizlere en uygun şekilde öğretme garantisi ile sizlere kanun kurslarının kapısını açıyoruz.

KURSA KATIL

Kanun kursumuz hakkında
en çok sorulan soruları aşağıda sizler için belirledik

1Kanun nasıl tutulur?
Kanunu elinize alıp ortadan sıkıca tutmalı daha sonra dizinize yatırmalısınız ve hafifçe kendinize çekerek dizinize oturtmanız gerekmektedir. Çoğu müzisyenin yaptığı hata hem fiziki sağlığı hemde dışarıdan görünüş açısından kötü bir görüntü sergilemektedir. Kanun kullanırken muhakkak ayaklık kullanılmalıdır. Kanun ve kanun aksesuarlarını mağazalarımızdan temin edebilirsiniz.
2Kanun nasıl akort edilir?
Kanun kullanırken akort aleti kullanmanızı öneriyoruz. Akort aletinin kullanımını öğretmenlerimizden öğrenilirsiniz. Ayrıca uygun fiyata akort aletlerini mağazalarımızdan temin edebilirsiniz.
3Kanun çalması zor bir enstrüman mıdır?
Her enstrümanda olduğu gibi kanun çalmak da zor bir sanattır. Kolay gibi görünür ama kanun çalmak derinleşen ve detayı fazla ve zor olan bir enstrümandır.
4Kanun çalanlar kendilerini nasıl geliştirebilir?
Öncelikle enstrüman çalan kişinin kendisine sorması gereken soru ben nereye gelmek istiyorumdur... Bu soru çok önemlidir... Çünkü başarıya ulaşabilmek için enstrümana ve kendinize zaman ayırmanız gerekir. Kanunu profesyonel derece de öğrenmek isteyen kişinin günde en az ortalama 4 saat çalışması gerekir. Hobi olarak kullanmak isteyen kişinin de günde ortalama yarım saat çalışması gerekir.
5Ne kadar zamanda öğrenirim?
Kursumuz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.Azimli ve idealist kişilere, kısa sürede uzman eğitmenlerimizin müfredatına uyarak sistemli ve disiplinli çalışmalar sonrasında öğrenim garantisi vermekteyiz. Fakat sizlerinde takdir edeceği gibi öğrenme kısmı kursiyerin algı ve işitme kabiliyeti ile orantılı durumdur.
6Öğretmenleriniz hakkında bilgi alabilirmiyim ?
Ezgican Sanat Merkezi bünyesinde herkes iyi niyetli ve güler yüzlü kişilerden oluşur. Öğretmenlerimiz hakkında bilgi almak onlarla kahve eşliğinde sohbet etmek isterseniz sizleri dershanemize bekleriz.
7Derslere hangi günler gelebilirim ?
Ezgican Sanat Merkezinde özel (Birebir) kurs programlarımıza dahil olarak kişiye özel randevu ile belirlediğimiz , yani sizin için en uygun olan gün ve saatlerde kurumumuzca yapılacak olan ortak görüşme sonrasında pazar günleri dahil en uygun boş zamanınız belirlenerek sizleri hayallerinize bir adım daha yaklaştırmaktayız.. Randevulu sistem ile okulunuzu ve işinizi aksatmadan tek telefon ile istediğiniz zaman gelebilirsiniz.
8Dershanenize nasıl ulaşabilirim ?
Dershanemiz Antalya Güllük Caddesi Selekler Çarşısı tarafında bulunmaktadır. Pratik yol tarifi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
9Ödemelerimi nasıl yapabilirim ?
Ödemelerinizi dershanemizden nakit para ve ya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tek çekimlerde fark alınmamaktadır.