ESM Keman dersleri

Uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Keman günümüzde popülaritesi yüksek bir müzik aletidir.
Antalyada keman kursunu uygun bir ücret karşılığında verilmektedir. Sanat merkezimizde özel eğitim ve grup dersleri verilmektedir. 7 den 70'e tüm yaş gruplarına öğretmenlerimiz ders vermektedir.

KURSA KATIL

Aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz

1Çocuklarım keman çalmayı nerede öğrenebilirler?
Çocuklarınız keman çalmayı meslek edineceklerse profesyonel bir eğitim almaları gerekmektedir. ESM uzman öğretmenleri bünyesinde barındırmaktadır bu yüzden çocuklarınızı 7 yaşından sonra bizlere getirebilirsiniz. Bütçenize uygun kampanyalarımız ve uzman öğretmenlerimiz eşliğinde çocuklarınız ders görmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz.
2Keman çalması zor bir enstrüman mı?
Keman perdesiz bir enstrüman olduğu için diğer enstrümanlara göre öğrenmesi daha zordur. Keman çalarken kulağınızın iyi olması gerekiyor aynı zamanda sadece kulak olmadığını düşünüyoruz çünkü çalışma azmi, pratik zeka vb. etkenler çok önemlidir. Bizden aldığınız eğitim ile kısa bir sürede keman çalmayı öğrenebilirsiniz.
3Viyolanın kemandan farkı nedir?
Viyola ile keman arasındaki fark keman çalan kişi sol anahtarı okumak zorundadır viyola çalan kişi ise kendine özgür bir anahtarı vardır buda do anahtarıdır. Aralarında bas sesi, ses tokluğu vb. bir çok fark vardır. Viyolayı en güzel 4.numara tel ifade eder.
4Nasıl keman çalabilirim ?
Keman çalabilmek için öncelikle eğitmenlerimizin öğrettikleri gibi doğru tutmayı öğrenmemiz gerekir, Daha sonra kemanın yayının nasıl kullanılacağı konusunda eğitim almanız gerekir bir sonraki aşama ise notaları öğrenmektir. Notaları öğrendikten sonra keman üzerindeki uygulamaya geçmesi gerekir. Tüm eğitimlerin en pratik yolunu, öğrencinin bilmesi gereken teknik bilgileri uzman öğretmenlerimiz tarafından öğretilecektir.
5Ne kadar zamanda öğrenirim?
Kursumuz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Azimli ve idealist kişilere kısa sürede uzman eğitmenlerimizin müfredatına uyarak sistemli ve disiplinli çalışmalar sonrasında öğretme garantisi vermekteyiz. Fakat sizlerinde takdir edeceği gibi öğrenme kısmı kursiyerin algı ve işitme kabiliyeti ile orantılı durumdur.
6Öğretmenleriniz hakkında bilgi alabilirmiyim ?
Ezgican Sanat Merkezi bünyesinde herkes iyi niyetli ve güler yüzlü kişilerden oluşur. Öğretmenlerimiz hakkında bilgi almak onlarla kahve eşliğinde sohbet etmek isterseniz sizleri dershanemize bekleriz. :)
7Derslere hangi günler gelebilirim ?
Ezgican Sanat Merkezine istediğiniz zaman istediğiniz saat gelebilirsiniz pazar günleri dahil her gün hizmet vermekteyiz. Randevulu sistem ile okulunuzu ve işinizi aksatmadan tek telefon ile istediğiniz zaman gelebilirsiniz.
8Dershanenize nasıl ulaşabilirim ?
Dershanemiz Antalya Güllük Caddesi Selekler Çarşısı tarafında bulunmaktadır. Pratik yol tarifi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
9Ödemelerimi nasıl yapabilirim ?
Ödemelerinizi dershanemizden nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tek çekimlerde fark alınmamaktadır.