ESM Klasik Gitar dersleri

Uzman hocalarımız tarafından verilmektedir. Özel klasik gitar dersi ve Grup klasik gitar dersi olmak üzere uygun fiyatlara klasik gitar kursu verilmektedir. Klasik gitar eğitimi popülaritesi yüksek olan bir dersimizdir.

KURSA KATIL

Klasik gitar kursu hakkında en çok
sorulan soruları aşağıda sizler için belirledik

1Gitar nasıl bir müzik enstrümanıdır ?
Gitar yapı olarak 2 bölümden oluşur bunlar; Sap ve Gövde kısmıdır. Gitarlar bir çok ağaçtan yapılabilir bunlara örnek verecek olursak "Kanada ladini,Sedir Ağacı vs.." Çok çeşitli ağaçlardan yapılır. Gitar ağırlıkları çeşitlerine göre değişir, gitarların standart boyları ise 90 cm ile 1 metre arasında değişmektedir. Gitar üstünde bildiğiniz gibi teller vardır ve her tel sizlere bir notayı temsil eder.
2Klasik gitar ile Akustik gitar arasında ne fark var ?
Klasik ve akustik gitar arasında öncelikle tel farkı vardır.Klasik gitarda naylon,akustik gitarda ise çelik teller kullanılır.Akustik gitar tını açısından klasik gitara göre biraz daha fazla sustain verir.Akustik gitar pena ile çalınır klasik gitar ise parmakla çalınır.
3Hangi yaş gruplarına ders veriyorsunuz?
Ezgican Sanat Merkezinde 7 den 70 herkese eğitim vermekteyiz.
4Gitar tekniklerini öğrenebilirmiyim?
Dershanemize gelen her öğrenci gitar hakkındaki tüm teknik bilgilerini öğrenecektir. Öğretmenlerimizin öğretme garantisi vardır. Nasıl olur demeyin çünkü öğretmenlerimiz profesyonellerdir ve hayatını sadece müziğe adamış kişilerdir.
5Ne kadar zamanda öğrenirim?
Kursumuz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Azimli ve idealist kişilere kısa sürede uzman eğitmenlerimizin müfredatına uyarak sistemli ve disiplinli çalışmalar sonrasında öğretme garantisi vermekteyiz. Fakat sizlerinde takdir edeceği gibi öğrenme kısmı kursiyerin algı ve işitme kabiliyeti ile orantılı durumdur.
6Öğretmenleriniz hakkında bilgi alabilirmiyim ?
Elbette. Ezgican Sanat Merkezi bünyesinde herkes iyi niyetli ve güler yüzlü kişilerden oluşur. Öğretmenlerimiz hakkında bilgi almak onlarla kahve eşliğinde bilgi almak isterseniz sizleri Dershanemize bekleriz.
7Derslere hangi günler gelebilirim ?
Ezgican Sanat Merkezine istediğiniz zaman istediğiniz saat gelebilirsiniz pazar günleri dahil her gün hizmet vermekteyiz. Randevulu sistem ile okulunuzu ve işinizi aksatmadan tek telefon ile istediğiniz zaman gelebilirsiniz.
8Dershanenize nasıl ulaşabilirim ?
Dershanemiz Antalya Güllük Caddesi Selekler Çarşısı tarafında bulunmaktadır. Pratik yol tarifi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
9Ödemelerimi nasıl yapabilirim ?
Ödemelerinizi dershanemizden nakit para ve ya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tek çekimlerde fark alınmamaktadır.