Antalya Müzik Kursları


Ezgican Sanat Merkezin'de 7'den 70'e tüm yaş gruplarına ders verilmektedir. Grup derslerimize katılarak yeni bir sosyal çevre oluşturabilir veya ailenizle gelebilirsiniz. İsterseniz, birebir özel ders alarak kursumuza başlayabilirsiniz. Ezgican Sanat Merkezi'nde kendi alanlarında uzman ve tecrübeli 15'in üzerinde bay ve bayan öğretmenimiz bulunmaktadır. Ayrıca tüm öğretmenlerimiz konservatuvar mezunu ve profesyonel müzisyendir. Ezgican Sanat Merkezi'nde sizlere kısa bir sürede öğrenim garantisi veriyoruz. Hayallerinizi ertelemeyin.

KURSA KATIL
Ezgican Sanat Merkezi'nde saat 10:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında müzik dersleri verilmektedir. Sizler için başlattığımız randevulu sistem ile istediğiniz gün ve istediğiniz saat derslerinizi alabilirsiniz. Haftanın her günü ( Pazar günleri dahil ) Kurs saatlerini tamamen size bırakıyoruz. Çünkü biz Ezgican Sanat Merkezi olarak müşterilerimizin memnuniyetini düşünüyoruz. Eğitim ya da işinizin aksamaması düşüncesiyle geliştirdiğimiz randevu sistemini tamamen sizin menfaatinize göre düzenliyoruz.

KURSA KATIL
Ezgican Sanat Merkezi için öncelikle müşterilerimizin menfaati önde gelmektedir. Ücretlerimiz standart fiyatların altında tutulmaktadır ve uzman öğretmenlerimizle hizmet vermekteyiz. Ücret hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamıza bekliyoruz.

KURSA KATIL
Ezgican Sanat Merkezi'nde istediğiniz kursa kayıt olmak için ve kampanyalarımızdan yararlanmak için sizleri şubelerimize kahve içmeye davet ediyoruz.

KURSA KATIL