Geleneksel sanatlar dendiğinde akla ilk ne gelir? Elbette Ebru! Osmanlı kültürünün eşsiz miraslarından biri olan Ebru sanatının bütün inceliklerini öğreneceğiniz bu atölyemizde kendi imzanızı taşıyan eserler ortaya koyabileceksiniz.

Ebru atölyemizde size yol gösteren grup liderlerimizle hem öğrenecek hem de ebru yapacaksınız. Ebru teknesine damlattığınız her boya damlası ile hem ruhunuzu dindirecek hem de atölyedeki arkadaşlarınızla daha sağlıklı iletişim kurmayı başarabileceksiniz. Ebru sanatını icra ederken canlı ney performansı eşliğinde ruhunuzu okşayacak dinlendirici müziklerle atölyede huzur bulacaksınız! Yepyeni teknikler öğrenirken yardımlaşmanın keyfine varacağınız Ebru atölyemizi kaçırmayın!

Geleneksel Ebru atölyemizde katılımcı sayısı 60 ila 180 arasında değişirken atölye süresi 60 ve 120 dakika arasında değişkenlik gösterir. Geleneksel Ebru Atölyemiz sayesinde odaklanma ve iletişim becerilerinizi geliştirirken eğlencenin de tadına varacaksınız. Geleneksel ebru atölyesine katılmak için aşağıdaki iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çağlayan mahallesi 2053 sokak No:33, 07230 Muratpaşa/Antalya

İletişim : 0(542) 248 69 20

E-Posta : bilgi@esm.com.tr

BİLGİ TALEP FORMU