ŞİRKET KOROSU WORKSHOPLARI

İş yaşamındaki başarıda önemli bir rol oynayan ekip ruhu, çalışanların birbirlerine sıkı sıkıya bağlı olmaları ile mümkün. Bunu sağlayabilmek için müziğin benzersiz birleştirici gücünü kullanıyoruz. Şirket korosu, şirket çalışanlarınızı ekip ruhuyla birbirine bağlayan ve aynı zamanda eğlence ile iç motivasyonu sağlayan geniş katılımlı kültür sanat aktivitelerine dönüşüyor.

Ezgican Sanat, bünyesinde görev alan sanatçıların grup liderliğinde, firmanıza özel bir koronun hazırlanmasını sağlayarak, kısa sürede sahne performansı gerçekleştirebilecek ekip çalışması oluşturulur. Hazırlanan repertuar ve özellikle prova çalışmaları iç motivasyonu ve birlikte çalışabilme becerileri kazanmada, düzenleyebileceğiniz tüm seminer ve toplantılardan çok daha etkili olduğunu kendiniz görebileceksiniz.

Hazırlanan koronun sergileyeceği konser için profesyonel orkestramız eşliğinde, şirketinizin imkanları ölçüsünde ışık ve ses sistemleri hizmetlerimizle birleştirerek, unutulmaz bir kültür ve sanat şöleni sunuyoruz.

Şirketiniz bünyesinde hazırlanabilecek workshoplarımızı dilerseniz sanat merkezimiz bünyesinde de gerçekleştirebilir, müziğin büyülü dünyasından beklentilerin çok daha ötesinde bir fayda sağlayabilirsiniz.

Şirket Korosu Çalışmalarımız

Korunun hazırlanması için yapılan tanışma toplantısının ardından yürütülen eğlenceli atölye çalışmalarımız,

Teknik Bilgilerin Aktarılması: Sesi doğru kullanabilmeyi sağlayacak, bedeni tanıyamaya yarayan nefes egzersizleri, diyafram nefesi, diyaframı kullanma becerilerini içeren bir dizi etkinlikten oluşuyor. Koronun hazırlanan repertuarı doğru bir biçimde seslendirebilmesinde kullanılan teknik ekipmanların tanıtılması, mikrofon kullanımı gibi, tüm teknik bilgiler uygulamalı olarak sanatçı grup liderlerimiz tarafından verilmekte.

Kişisel Şan Çalışması: Tüm çalışanların bireysel olarak bir ses çalışması yapılarak, kendi seslerini tanımaları ve ses renginin yapılandırılması amacıyla grup liderlerimiz tarafından bir dizi keyifli etkinlik düzenlenmektedir. Amaç doğru sesin doğru alanda kullanılması için katılımcıların kendi seslerini daha yakından tanımalarıdır.

Toplu Uygulama: Sergilenecek olan performans, toplu olarak sahneleneceği için, nefes egzersizleri, nefes kontrolü, katılımcılarla gerçekleştirilecek toplu şan egzersizleri ile repertuarın en iyi şekilde sahnelenmesi hedeflenir. Sahnede rahat bir duruş sergileme, heyecanı en aza indirme ve kendini en iyi şekilde ifade edebilmede müziğin gücü kullanılır.

Repertuar Çalışması: Şirketinizin tüm insan kaynaklarına hitap edecek olan, çalışılmak istenen repertuar, katılımcıların istek ve beğenileri doğrultusunda belirlenir. Belirlenen repertuar, firma çalışanlarının maksimum performansa ulaşabilmeleri için yapılacak uygulamalarla eserler üzerindeki yetkinlikleri, söylenecek şarkılar için teknik beceri kazanmaları sağlanır.

Sahne Performansı:
Şirket koronuzun sergileyeceği performans için profesyonel enstrüman sanatçılarımız yer alırlar. Sahnelenecek olan performans için dilerseniz Ezgican Sanat Merkezimiz, ışık ve ses sistemleri hizmetleri ile çok daha profesyonel bir sanat ortamı sağlayacaktır. Şirketlerin dilerlerse kendi bünyelerindeki toplantı salonları, konferans salonları gibi aktivite merkezlerinde ya da paydaşlarıyla olan toplantılar için seçebilecekleri otellerde de bu performansın sergilenmesi sağlanabilir. Tüm organizasyon çalışmalarınızda yanınızda olacağımız unutmayın.

Şirket Korosu Firmanıza Neler Sağlar?

Öncelikle firma çalışanlarınızın etkili iletişim becerileri kazanmalarında, ekip ruhu ile hareket edebilmelerinde doğrudan uygulamaya dönük aktivitelerle yeterlilikleri artacaktır. Bu anlamda firmanız için kurulacak şirket korosu:

Moralleri Yükseltir
Grupça şarkı söylemek çalışanların morallerini unutulmaz ve güçlü bir biçimde yükseltir.

Özgüveni Artırıyor
Çalışanlarınızın kendilerine olan güvenlerinin artmasını sağlayan workshop çalışmaları aynı zamanda şirket içi kaynaşmayı kolaylaştırır.

Ekip Çalışmasının Önemini Kavratır
Takım çalışmasının hem kendi yaşamlarında hem de firma içindeki önemini uygulamayla kavrayan çalışanlar, bunları kendi deneyimleri ile birleştirerek uygulama fırsatı bulurlar.

Aidiyet Duygusunu Geliştirir
Şirket korosunda görev alıyor olmak, grubun bir parçası olmak, sorumluluk ve aidiyet duygularını güçlendirir.

Yüksek Motivasyon
Çalışanlarınızın çok daha kısa sürede motive olmalarını sağlar. Hem prova çalışmaları hem de sahne performansı benzersiz bir motivasyon deneyimi sunar.

BİLGİ TALEP FORMU