fbpx

Müşteri Memnuniyeti

Ezgican Sanat Merkezi Antalya’nın en güzide yerlerlerinden biri olan Güllük Caddesi Selekler Çarşısında bulunmaktadır. Fakat müşterilerimiz için sunduğumuz avantajlar karşısında “Kemer, Beldibi, Liman, Belek vb…” uzak yerlerden gelen müşterilerimizin neden bizi tercih ettiği konusunda bazı müşterilerimizin görüşlerini sizler için paylaşıyoruz. Müşteri memnuniyeti şirketimizin en ehemmiyet verdiği konulardan biridir. Satışlarımızda uygun fiyat sağlamakla birlikte satış sonrası destek konusunda da büyük bir ilgiyle müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlıyoruz.

Firma olarak yalnızca organizasyon ve kurs konusunda hizmet vermiyor; enstrüman satışı konusunda da müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktayız. Enstrüman incelemek sipariş vermek için Ezgican‘ı ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizden duyduğumuz bazı görüşler ;

” güllük tarafında oturuyorum ve evime yakın olduğu için tercih ediyorum. Ayrıca verdikleri hizmet çok iyi lara tarafında bir çok sanat merkezine gittim sadece para tuzağına düşürüldüm.. ” ” Ben kemer’de oturuyorum ve elimde bir enstrüman ile kursa gitmek çok zor oluyor fakat ESM Bu sorunu çözmüş artık elim boş kurs merkezine gidip oradan verdikleri enstrüman aleti ile ders eğitimimi alıyorum. ” ” Ben,ailem ve arkadaşlarım ile birlikte aynı saatte, ayrı odalarda istediğimiz dersi alabiliyoruz. ESM’De kendi grubumuzu oluşturduk bizce bu çok hoş. ” ” Kardeşim için bir müzik enstrümanı almak istedim ve selekler’de bulunan Ezgican Müzik mağzaların’dan 1 adet uygun fiyata keman aldım, kardeşim daha profesyonel bir enstrüman isteyince aradan 2 hafta geçmesine rağmen ilk aldığım kemanı aynı fiyata geri aldılar ve üstünü tamamlayarak kardeşim için daha profesyonel bir ürün aldık. Hediye almak isteyenler ve kendisini sürekli geliştirmek isteyenler 100% tavsiye edebileceğim bir firma. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir