Telefon 1: 0(242) 248 69 20

Telefon 2: 0(551) 986 68 88

perküsyon

Perküsyon derslerimiz uzman öğretmenlerimiz tarafından Ezgican Sanat Merkezi dershanemiz de verilmektedir. Perküsyon kurslarımız özel perküsyon dersleri ve grup perküsyon dersi olarak 2 farklı şekilde verilmektedir. Sizler için hazırlanan uygun fiyat ve kaliteli eğitim sistemiyle perküsyon kursunu kısa bir sürede tamamlayacak sizlerde ritim tutmaya başlayabilecekseniz. Perküsyon kursumuz hakkında en çok sorulan soruları aşağıda sizler için belirledik.
Butonların üstüne tıklayarak merak edilen sorulara erişebilirsiniz.

Aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Perküsyon nedir ?

Perküsyon diğer adıyla vurmalı çalgılar, Yaşamın birçok evresinde  içerisinde  kullanılan,  Anne  karnında kalp atışları ile başlayan ve devam eden Başka bir tabir ile  insanlar üzerinde olumlu etki bırakan birçok ritimsel duyguya  perküsyon denilebilir.

Perküsyon çalmak isteyenler hangi müzik aleti ile başlamalı?

Perküsyon çalmak isteyenlerin öncelikle darbukayla veya bendirle başlamasını öneriyoruz. Çünkü  genel anlamda bu müzik aletlerinin daha popüler oluşu ile orantılı başlangıç aşamasında kişilere daha avantajlar sunmaktadır.

Perküsyon ailesine örnek oluşturabilecek enstrümanlar nelerdir?

Perküsyon da sistem aslında darbukadan başlar, vurma sistemini oturttuğunuz zaman kendinizi geliştirdikten sonra aynı sistemde diğer perküsyon aletlerini kullanmanız sizin için çok kolay olacaktır.

Ne kadar zamanda öğrenirim?

Kursumuz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Azimli ve idealist kişilere, kısa sürede uzman eğitmenlerimizin müfredatına uyarak sistemli ve disiplinli çalışmalar sonrasında öğrenim garantisi vermekteyiz. Fakat sizlerinde takdir edeceği gibi öğrenme kısmı kursiyerin algı ve işitme kabiliyeti ile orantılı durumdur.

Öğretmenleriniz hakkında bilgi alabilirmiyim ?

Ezgican Sanat Merkezi bünyesinde herkes iyi niyetli ve güler yüzlü kişilerden oluşur. Öğretmenlerimiz hakkında bilgi almak onlarla kahve eşliğinde muhabbet etmek isterseniz sizleri dershanemize bekleriz.

Derslere hangi günler gelebilirim ?

Ezgican Sanat Merkezine istediğiniz zaman istediğiniz saat gelebilirsiniz pazar günleri dahil her gün hizmet vermekteyiz. Randevulu sistem ile okulunuzu ve işinizi aksatmadan tek telefon ile istediğiniz zaman gelebilirsiniz.

Dershanenize nasıl ulaşabilirim ?

Dershanemiz Antalya Güllük Caddesi Selekler Çarşısı tarafında bulunmaktadır. Pratik yol tarifi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim ?

Ödemelerinizi dershanemizden nakit para ve ya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tek çekimlerde fark alınmamaktadır.