Sıkça Sorulan Sorular

Şirket çalışanlarımızın sayısı oldukça az, az çalışanı olan şirketlere uygun faaliyetleriniz var mı?

Sayısı 5 ve 5000 arasında değişen her türlü şirket için faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Daha önce 2-3 kişilik gruplara özel eğitimler verdik. Bunun yanında sayısı binleri bulan özel çalışmaları da başarı ile tamamladık.

Türkiye’de her şehirde faaliyet gösteriyor musunuz?

Başta Türkiye ve Kıbrıs olmak üzere dünyanın çoğu ülkesinde hizmet sunmaktayız.

Etkinliklerin süresi ne kadardır?

Düzenlediğimiz etkinliklerin süresi 10 dakika ve tüm gün şeklinde değişebilmektedir. Bazı etkinliklerimiz birbirini takip eden günlere de yayılabilmektedir.

Şirket toplantıları ve etkinlikleri ile uyumlu bir şekilde günün belirli saatlerinde etkinlik yapmanız mümkün mü?

Programlarınıza tamamen uyacak oldukça esnek eğitim, workshop ve atölyelerimiz ile sizlere hizmet sunabiliyoruz.

Eğitim ve faaliyetleriniz bütçemize uygun mu?

Ezgican Sanat Merkezi tarafından düzenlenen eğitimler her bütçeye hitap eden oldukça verimli eğitimlerdir. Ayrıca bütçenize uyumlu özel programlarımızla hizmet almanızı sağlayabiliriz.

Etkinlikleri nerede düzenliyorsunuz?

Gerçekleştirdiğimiz eğitim ve diğer etkinliklerin türüne göre iç mekânda şirketiniz bünyesindeki toplantı ve konferans salonlarını tercih ederken dış mekânlarda da otel bahçesi, mesire alanları ve diğer halka açık alanları tercih ediyoruz.

Ticari olarak şirket olmayan kuruluşlar için etkinlikleriniz var mı?

İster ticari amaç güden bir şirket ister bir okul veya sivil toplum kuruluşu olun unvanınızdan bağımsız her türlü kurum ve kuruluşa uygun etkinliklerimiz ile size hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Ezgican Sanat Merkezi etkinliklerinden faydalanmak için sizinle ne zaman irtibat kurmamız gerekir?

Gerçekleştirilecek organizasyon öncesinde irtibat tarihinize siz karar verebilirsiniz. Ancak asgari 10 iş günü öncesinde bizimle iletişime geçmeniz etkinliğin daha sağlıklı gerçekleştirilmesine katkı sağlayacaktır. Ancak unutmayın ki son dakikada bile olsa size hizmet sunmak için bütün çabamızı harcıyor olacağız.

Etkinlik/organizasyon öncesinde mekân seçimi/süslemesi vb. eylemleri gerçekleştirmemiz gerekir mi?

Ezgican Sanat Merkezi’nden alacağınız kapsamında çoğu ihtiyacınızı karşılıyoruz. Bu nedenle etkinlik öncesinde ekstra durumları bize bildirmeniz yeterlidir.

Şirket etkinliğimiz için son anda sizinle iletişime geçersek bize yardımcı olabilir misiniz?

Etkinliğinizin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için ekipmanlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Gerçekleştirmek istediğimiz etkinlik konusunda kararsız kaldık. Bize bu konuda sunum yapmanız mümkün mü?

Uygun olduğunuz ilk anda sizi geniş seçenekli bir sunum ile bilgilendirebiliriz. Bizimle irtibata geçerek bu konuda destek alabilirsiniz.

Teklif alma süreci nasıl işliyor?

Gerçekleştirmek istediğiniz etkinliğiniz ile ilgili hemen bizimle irtibat kurarak teklif alabilirsiniz. Mail yoluyla teklif almak istiyorsanız etkinlik ile ilgili her türlü detayı (etkinlik konusu, amacı, süresi vs.) bizimle paylaşmayı unutmayın!

Şirketimizde cinsiyet ve yaş bakımından çeşitli gruplar mevcut. Tüm grupları içine alacak seçenekleriniz mevcut mu?

Etkinliğin gerçekleştirilmesi sırasında dikkat edilecek bütün hususları bize iletmeniz durumunda her türlü isteğinize cevap verebiliriz.

Etkinlik esnasında yiyecek/içecek servisi yapıyor musunuz?

Bu yönde bir talebiniz olması durumunda size yardımcı olabiliriz.

Etkinliğe katılacak şirket çalışanları çok farklı alanlarda çalışıyor ve farklı yaratıcılık düzeyine sahip bu konuda belirli bir yetenek düzeyinin olması gerekli mi?

Çoğu etkinliğimiz herkese uygun bir şekilde düzenlenmektedir. Ancak özel efor veya yetenek gerektiren etkinliklerimiz de bulunmaktadır. Bu noktada talebinize cevap verecek çözümler sunmaktayız.

Dış mekân etkinliklerinde hava koşulları kötü ise çözümünüz ne olacaktır?

Etkinliğin yapılacağı günün hava şartlarını önceden değerlendirerek yüksek performansla çalışmayı hedefliyoruz.

Etkinliğimizin sosyal sorumluluk kapsamında şirket çalışanı olmayan insanlara da katkı sağlamasını istiyoruz. Sosyal sorumluluk bağlamında etkili olacak faaliyetleriniz var mı?

Daha önce pek çok sivil toplum kuruluşu ile gerçekleştirdiğimiz projelerde sosyal sorumluluk bağlamında yeterince tecrübe edindik. Etkinlik talebinizi bize iletirken Sosyal Sorumluluk konusundaki hassasiyetinizi belirtmeniz bu konuda etkili bir hizmet almanıza katkı sağlayacaktır. Tecrübelerimiz ve sosyal sorumluluğu önceleyen etkinliklerimiz ile sizlere kesinlikle katkı sağlayacağız.

Etkinlik sonrasında katılımcılara plaket/kupa verilmesini talep ediyoruz. Bu konuda destek sağlıyor musunuz?

Etkinlik öncesi, sırası ve sonrasında her türlü desteği sunmaktayız.

Etkinliğimizin ölümsüzleştirilmesi ve anı olarak saklanmasını istiyoruz. Fotoğraf veya video çekimi konusunda destek sağlıyor musunuz?

Fotoğraf, video ve 3 boyutlu çekim hizmetimiz ile ileri teknolojiyi kullanarak size harika hizmetler sunuyoruz.