ESM Şan eğitim derslerimiz

uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Doğru nefes alma teknikleri nefesi etkin kullanma ve doğru ses kullanma eğitimiyle ilgili profesyonel bir eğitim vermekteyiz. Özel birebir şan eğitim kurslarımız ve grup dersleri olarak 2 farklı şekilde eğitiminizi alabilirsiniz.

KURSA KATIL

Şan eğitimi hakkında merak edilen
soruların cevaplarını aşağıda sizler için belirledik

1İyi şarkı söylemek için şan eğitimi gerekli midir ?
Müthiş ses kullanmak örnek verecek olursak ; Pavarotti gibi kişilerin ses kullanma teknikleri ile bizim normal de tükettiğimiz pop müzikteki renklerimiz çok farklıdır. Bazı insanda ses eğitimi almak doğal ve güzel bir ses tonu var ise bunu bozabilir. Eğer kısıtlı ve şarkı söylemek için yetersiz bir sesi var ise kesinlikle şarkı söyleyebilmesi için ders alması gerekir.
2Şarkı söylemek isteyen herkes şan eğitimi almalı mı?
Şan eğitimi çok kapsamlı bir eğitimdir. Uzun süreç ve bir çok teoarik bilgiyi kapsamaktadır sizi geliştiricek,nefes egzersizleri,temel egzersizleri vb.. Öğretmenlerimiz sizi belli bir hedefe ulaştıracak şekilde eğitim verecektir.
3İyi şarkı söylemek için müzik kulağımız olmalı mı?
Bir öğrencinin müzik yapması için müzik kulağı olması gerekir müzik kulağı nedir mesela tizleri duymaktadır duyduğu sesleri detonesiz bir şekilde verebilmektir. Kısacası müzik kulaksız müzik olmaz.
4Detone olmak ne demektir ?
Detone bir sesin altında bir ton vermektir. Bunu dışarıdan bir kişini anlaması oldukça kolaydır ve kişi kendisinde de bunu hissedebilir.
5Ne kadar zamanda öğrenirim?
Kursumuz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Azimli ve idealist kişilere kısa sürede uzman eğitmenlerimizin müfredatına uyarak sistemli ve disiplinli çalışmalar sonrasında öğretme garantisi vermekteyiz. Fakat sizlerinde takdir edeceği gibi öğrenme kısmı kursiyerin algı ve işitme kabiliyeti ile orantılı durumdur.
6Öğretmenleriniz hakkında bilgi alabilirmiyim ?
Ezgican Sanat Merkezi bünyesinde herkes iyi niyetli ve güler yüzlü kişilerden oluşur. Öğretmenlerimiz hakkında bilgi almak onlarla kahve eşliğinde sohbet etmek isterseniz sizleri dershanemize bekleriz. :)
7Derslere hangi günler gelebilirim ?
Ezgican Sanat Merkezine istediğiniz zaman istediğiniz saat gelebilirsiniz pazar günleri dahil her gün hizmet vermekteyiz. Randevulu sistem ile okulunuzu ve işinizi aksatmadan tek telefon ile istediğiniz zaman gelebilirsiniz.
8Dershanenize nasıl ulaşabilirim ?
Dershanemiz Antalya Güllük Caddesi Selekler Çarşısı tarafında bulunmaktadır. Pratik yol tarifi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
9Ödemelerimi nasıl yapabilirim ?
Ödemelerinizi dershanemizden nakit para ve ya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tek çekimlerde fark alınmamaktadır.