İnsanlığın var olduğu günden bu yana duygularını ifade etme aracı olarak kullandığı müzik, onu oluşturan enstrümanlarla hayat buluyor. Farklı tınıların oluşmasını sağlayan enstrümanlar, müziği icra edenler için vazgeçilmez bir araç. Ezgican Müzik, imalatını gerçekleştirdiği, ithalatını yaptığı müzik aletlerinin toptan satışını yapıyor. Yurt içinde ve yurt dışındaki bayi ağını her geçen gün artıran Ezgican Müzik, toptan müzik aletleri arayışında olan firmalar için kaliteyi ekonomik fiyatlarla buluşturuyor.

TOPTAN MÜZİK ALETLERİ

Toptan müzik aletleri, müzik enstrümanları, aksesuarlar ve enstrüman parçalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kataloğumuzda yer alan müzik aletleri, yerli ve yabancı sazlar başta olmak üzere, bu sazlara ait aksesuarların ve enstrüman parçalarının toptan satışını içeriyor. Geniş bayi ağımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ürün seçeneklerini her geçen gün artıran Ezgican Müzik, toptan müzik aletleri tedariği konusunda güvenilir ve yenilikçi bir anlayışa ev sahipliği yapıyor.

Yerli Sazlar

Türk Müziği’ne hayat veren tüm sazlar ve saz ekipmanlarına çok özel toptan fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Batı Sazları

Batı Müziğinin sesi olan tüm enstrümanlar için toptan çözümler Ezgican Müzik’te

  • Toptan Gitar Satışı
  • Toptan Gitar Teli Satış, Toptan Gitar Kılıfları ve Aksesuarları
  • Toptan Akustik GitarBas Gitar, Elektro Gitar Satışları ve Elektronik Bileşenler
  • Toptan Klarnet, Toptan Keman Satışları, Toptan Davul Toptan Bateri
  • Toptan Melodika Satışı
  • Batı sazlarına ait enstrüman parçaları ve aksesuarlarında toptan satışlar

Müzik Bileşenleri

  • Stüdyo Ekipmanları Toptan Satışı
  • Ses ve Işık Sistemleri, Ses ve Işık sistemlerine ait aksesuarlar ve elektronik parçaların toptan satışını yapıyoruz.

Stüdyo kurulumunda gerekli destek ve stüdyo bileşenleri için mutlaka bizden fiyat alınız. Toptan satışlarımızın fiyat avantajlarını kaçırmayın.

Enstrüman Bileşenleri

Yerli ve batı sazları için tüm aksesuarlar ve entrümanlarla birlikte kullanılan tüm bileşenleri toptan olarak satışını yapıyoruz. Enstrüman sehpalarından çanta kılıflara kadar pek çok çeşitte kaliteyi ekonomik fiyatlarla bulabilmeniz mümkün.

Bayi Ağımıza Katılın

Türkiye’nin hemen tüm illerinde bulunan bayi ağımıza katılarak, ihtiyacınız olan toptan müzik aletlerinin tedariğini sağlayabilirsiniz. Müzik evi kurmak mı istiyorsunuz? Bol çeşit ve ihtiyaç duyulan tüm aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Bayi ağımıza dahil olarak, firmamızın bayilerimiz için sunduğu çok özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Müzik atölyeleri, eğitim kurumları, kurslar ve müzik aletleri satışı gerçekleştirmek isteyenlerin aradığı tüm ürünlere ekonomik toptan müzik aletleri fiyatları ile ulaşabilmeniz mümkün.

Müzik Aletleri İhaleleri

Firma ve kurumların müzik aletleri satın alımlarında yaptıkları ihalelere, bayimiz olarak katılabilir, bayilik avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kesintisiz Müşteri Desteği

Müşterilerimize sunduğumuz kesintisiz destek hizmetimizle, tedarik konusunda yaşanabilecek tüm sorunların önüne geçiyoruz. Bayilerimizin aynı zamanda bizim ve ürünlerimizin birer temsilcisi olduğunun bilincinde hizmet veren Ezgican Müzik, kaliteli ürünlerin son kullanıcıya ulaşmasındaki çabasını sürdürüyor. Bu amaçla, üretimini yaptığımız enstrümanlar ve ithalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerde, fiyat performans kıyaslamasını yapıyor, kaliteli ürünlerin bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla toptan olarak erişebilmenizin yolunu açıyoruz.

Bayimiz olarak, müşterilerimize özel sunulan tüm ayrıcalıklardan faydalanmak için bize ulaşmanız yeterli. Güvenilir hizmet ve kaliteli toptan müzik aletleri için sizleri de her geçen gün artan bayi ağımızın bir parçası olarak görmek istiyoruz.

Detaylı bilgi almak için +90542 248 69 20 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Toptan listelerimize erişmek isteyen kurumların  (müzik mağazaları) kayıt formunu bir kereliğe mahsus eksiksiz biçimde doldurmaları ve tarafımıza göndermeleri gerekmektedir. Sonuçlar tarafımızca değerlendirilip sırayla işleme alınacaktır.

TÜRKİYENİN HER BÖLGESİNE TOPTAN MÜZİK ALETİ SATIŞI

01Adana15Burdur29Gümüşhane43Kütahya57Sinop71Kırıkkale
02Adıyaman16Bursa30Hakkari44Malatya58Sivas72Batman
03Afyon17Çanakkale31Hatay45Manisa59Tekirdağ73Şırnak
04Ağrı18Çankırı32Isparta46Kahramanmaraş60Tokat74Bartın
05Amasya19Çorum33İçel47Mardin61Trabzon75Ardahan
06Ankara20Denizli34İstanbul48Muğla62Tunceli76Iğdır
07Antalya21Diyarbakır35İzmir49Muş63Şanlıurfa77Yalova
08Artvin22Edirne36Kars50Nevşehir64Uşak78Karabük
09Aydın23Elazığ37Kastamonu51Niğde65Van79Kilis
10Balıkesir24Erzincan38Kayseri52Ordu66Yozgat80Osmaniye
11Bilecik25Erzurum39Kırklareli53Rize67Zonguldak81Düzce
12Bingöl26Eskişehir40Kırşehir54Sakarya68Aksaray
13Bitlis27Gaziantep41Kocaeli55Samsun69Bayburt
14Bolu28Giresun42Konya56Siirt70Karaman

BİLGİ TALEP FORMU